5 טיפים לבחירת קבלן איטום

קבלן איטום הוא בין אנשי המקצוע הכי מבוקשים בארץ לפני כל חורף. 

כל בית, כל בניין מגורים וכל מבנה ציבורי או מסחרי, אשר דואגים לוודא תקינות של מערכת האיטום, לתקן, להחליף ולחדש – לקראת החורף, כדי לשמור על המבנה מפני נזקי הגשמים – פונים לקבלן איטום לצורך ביצוע העבודה.

אבל קיימים הבדלים עצומים בין שירות מקצועי ואיכותי של קבלן איטום מומלץ לבין השירות של קבלן איטום לא כל כך מקצועי…. אז איך בוחרים? הנה 5 טיפים שיעזרו לכם:

5 טיפים לבחירת קבלן איטום

1. קבלן איטום עם ניסיון

כאשר מדובר על עבודות איטום, ניסיון הוא אחד הפרמטרים הכי חשובים. 

הסיבה לכך היא החשיבות הגבוהה שיש לבחירה נכונה של חומרי האיטום, ביצוע הכנה יסודית לפני איטום, זיהוי ליקויים ותיקון נכון שלהם.

קבל איטום מנוסה יכול לזהות את הבעיות שיש לכם במבנה ואת הבעיות שיכולות לצוץ, כדי למנוע אותן מראש בעזרת עבודת איטום מדויקת ונכונה.

לכן כדאי לחפש קבלן איטום שמאחוריו שנים רבות של ניסיון בתחום.

2. מקצועיות

תחום האיטום מחייב רמה גבוהה של יסודיות וקפדנות, לצד הכשרה והסמכה מתאימות, אישורים ורשיונות. אבל גם היכרות טובה עם כל סוגי החומרים והשיטות הרלוונטיות, עמידה בזמנים ויכולת לתת שירות איכותי ללא פשרות, עם אחריות על איכות העבודה לטווח ארוך.

3. בטיחות ותקנים

עבודות איטום בגובה מחייבות עמידה בתקנים מאוד מחמירים, שמטרתם להגן על הבטיחות:

של העובדים, של עוברי אורח ודיירים, של המבנה עצמו ושל רכוש בסביבת המבנה.

לכן כאשר אתם מחפשים קבלן איטום, חשוב לוודא שהוא מקפיד לעבוד בהתאם לחוק ובהתאם לתקנים הנדרשים לצורך עבודה בטוחה ותקנית.

4. גמישות ומגוון שירותים

קיימים בשוק סוגים רבים ושונים של עבודות איטום ועבודות נלוות, כמו תחזוקה של מערכות ניקוז ומרזבים, הכנות לקראת איטום, שיפוץ כללי של מעטפת חיצונית של הבניין ועוד.

לכל סוג כזה של עבודה נדרשות שיטות עבודה שונות, ידע במגוון תחומים מקצועיים, כלי עבודה מתקדמים, ציוד בטיחות ועוד.

לכן קבלני איטום מומלצים הם אלה שמסוגלים לתת מענה לקשת רחבה של צרכים ודרישות בתחום – ברמה גבוהה של מקצועיות ואמינות, תוך התאמה אופטימלית לדרישות השירות הספציפי.

5. מחירים משתלמים

אחת הדרכים החשובות שבהן קבלן איטום יכול לתת לכם מחיר משתלם והוגן עבור העבודה הוא על ידי התאמת שיטות העבודה האופטימליות לכל סוג של עבודת איטום.

לכן קבלן איטום ראוי לשמו מסוגל להציע גם שירותי איטום בסנפלינג.

סוג זה של עבודה מאפשר לחסוך בהוצאות מיותרות על הקמת פיגומים, או השכרת ציוד הרמה.

הוא מספק גם רמה גבוהה של גמישות וניידות עבור העובדים (בתנאי שהם מקצועיים ומנוסים) כך שהעבודה יכולה להתבצע יותר מהר ויותר ביעילות.

התוצאה – עלויות יותר משתלמות ויותר הוגנות ללקוח.

לסיכום, צוות במרומיו עבודות בגובה מספק מגוון שירותי איטום בגובה לכל צורך על ידי צוות עובדי איטום בגובה בעלי הכשרה, ניסיון ורשיונות מתאימים. לקבלת הצעה משתלמת ועבודה מקצועית – דברו איתנו!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן