סדקים בקירות חיצוניים

סדקים בקירות חיצוניים

הקירות החיצוניים של מבנים רבים נשחקים עם השנים. ברוב המקרים מדובר בשילוב של פגעי מזג האוויר והשינויים הטקטוניים אשר יוצרים תזוזה של יסודות הבניין.

בבניינים מסוימים מדובר בתזוזות משמעותיות ואפשר לראות כי הבטון נע ולכן רשתות הברזל חשופות לחלוטין. מצב זה דורש טיפול וחשוב לא להזניח זאת, במיוחד לקראת החורף כי לאחר העונה הגשומה המצב הופך למורכב עוד יותר. בקירות החיצוניים נוצרים עם השנים סדקים רבים, חלקם דקים ושטוחים וחלקם עמוקים ורחבים.

בשני המקרים בכל שנה הגשם מרחיב ומגדיל את שטחם של הסדקים.

הדרך הנכונה היא לתאם אתנו פרויקט שיפוץ של כל הקירות החיצוניים. בתהליך נכון ומקצועי, תוך כמה חודשים המצב ישתפר באופן משמעותי ביותר.

הצורך בטיפול בקירות אשר אינם מבודדים

המטרה שלנו היא לטפל בכך בהקדם, כיוון שעקב הסדקים הקירות אינם מבודדים. נוצרים מצבים שבחורף הקר הדיירים סובלים מקור עז בבית, כאילו הם נמצאים בחוץ ובקיץ הם סובלים מטמפרטורה גבוהה מאד בתוך הבית, כאילו הם מטיילים מחוץ לבית. זאת עקב העובדה שהקירות אינם מסוגלים להגן עליהם מפני הטמפרטורות אשר שוררות מחוץ לבית.

תיקון הסדקים בקירות החיצוניים

כדי לבצע עבודה מקצועית ומוצלחת אנשי המקצוע שלנו מגבשים חשיבה עם המהנדס ובוחרים את חומרי האיטום המתאימים ביותר למקום זה. כל חומרי הגלם נבחרים בקפידה והם בטיב מעולה. העובדים המיומנים שלנו מבצעים פרויקטים רבים מסוג זה ולכן עבודתם נעשית באופן אחראי ומקצועי תוך מתן תשומת לב רבה לכל אחת מהנקודות הבעייתיות על פני הקיר.

בשלב הראשון משפשפים את כל שטח הקיר ומורידים כך את שכבות הצבע והטיח שהיו עליו. מורחים פריימר אשר ידאג לכך שהאטימה תהיה איתנה, עמידה ויציבה. מורחים חומר איטום מעל פני כל השטח של כל הסדקים השטוחים כדי שיסגרו ולא ייפתחו או יעמיקו את שטחם.

את הסדקים הרחבים והעמוקים פותחים ומחדירים לתוך החלל הפנימי כמות גדולה של חומר איטום אשר מתפשט פנימה וממלא היטב את מלוא השטח. בתום פעולות האיטום של כל הסדקים, העובדים מורחים שכבה נוספת של פריימר כדי להגן על חומרי האיטום וליצור השפעה משמעותית לפרק זמן ארוך ככל האפשר.

איטום באמצעות סנפלינג

הדרך המומלצת לביצוע פעולות איטום בבניינים היא באמצעות סנפלינג. בדרך זו העובדים המנוסים מאבטחים את עצמם וגולשים לקומה העליונה, שם הם מטפלים באופן נקודתי בכל סדק ולאחר מכן עוברים לקומות הבאות.

השיטה הנוחה ביותר היא לעמוד על במת הרמה יציבה, אשר מאפשרת להם לעבוד בנוחות מרבית כאשר הציוד והחומרים נמצאים בהישג יד. בתום עבודות האיטום מתבצעת צביעה איכותית של כל השטח.

אם גם אתם זקוקים לחברה מקצועית למיזם מסוג זה אצלכם במבנה, נשמח להיפגש ולקדם את התהליך במלוא האחריות, לשביעות רצונכם המלאה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן