עבודת אינסטלציה בסנפלינג לגורדי שחקים

עבודת אינסטלציה בסנפלינג לגורדי שחקים

לבנייה של גורדי שחקים יש יתרון משמעותי – סוג בנייה זה מאפשר לאנשים רבים להתגורר בשטח קטן יותר, כך שניתן לספק פתרון דיור לרבים.

 יחד עם זאת, יש לסוג הבנייה גם חסרונות מסוימים שדורשים פתרונות שונים.

כמו כל מבנה – גם מבנים גבוהים במיוחד דורשים בין היתר ביצוע של עבודות אינסטלציה, אך בניגוד לעבודות אינסטלציה שמתבצעות במבנים שגובהם נמוך יותר, עבודות אינסטלציה שמתבצעות בגורדי שחקים דורשות מבעלי המקצוע לפעול בצורה שונה, שכן עבודות אלו מורכבות יותר.

סוגי עבודות אינסטלציה בגובה

ישנן מגוון עבודות אינסטלציה שמתבצעות בגובה, כאשר ניתן לחלק את העבודות לשלושה סוגים. הסוג הראשון של עבודות אינסטלציה בגובה נועד למניעת נזקים והסוג השני של עבודות אינסטלציה שמתבצעות בגובה כולל עבודות שמטרתן למנוע תקלות עתידיות, עבודות אלו יכולות להיות בין היתר: החלפה של צינורות ישנים, על ידי החלפת הצינורות הישנים ניתן למנוע פיצוץ. 

הסוג השלישי של עבודות בגובה כולל תיקונים שונים שמתבצעים בהתאם לצורך – כלומר כשכבר מופיעה בעיה, תיקונים אלו כוללים בין היתר: עבודות איטום בסנפלינג, פתיחת סתימות וטיפול בנזילות, במידה שתקלות אלו מופיעות, יש לפעול בהקדם כדי למנוע מהנזקים להחמיר.

אתגרים בביצוע עבודות אינסטלציה בגובה

ביצוע עבודות אינסטלציה בגורדי שחקים כרוך בהתמודדות עם אתגרים. האתגר הראשון הוא להגיע אל המקום הגבוה ולרדת למטה בצורה בטוחה והאתגר השני הוא לבצע את העבודה באופן בטוח. 

כדי להגיע אל המקום הגבוה וכדי לבצע את העבודה בצורה בטוחה יש לפעול בהתאם לכל כללי הבטיחות, לעבור הכשרה מסודת ולעבוד עם ציוד יעיל, מתקדם ובטוח, ציוד שמתאים לעבודה זו הוא ציוד סנפלינג. 

חשוב לציין שעבודות אינסטלציה בגורדי שחקים אינן יכולות להתבצע כאשר מזג האוויר קיצוני. בימים בהם נושבת רוח חזקה, יש ערפל או כאשר יורד גשם חזק יש לדחות את מועד העבודה.

עבודות אינסטלציה בגובה חייבות להתבצע על ידי צוות עובדים מקצועי שמשתמש בשיטות מתקדמות – כדוגמת סנפלינג ומקפיד לעבוד בהתאם לכל כללי הבטיחות.

כאשר בוחרים חברה שמתמחה בתחום חשוב לבדוק גם האם החברה מבטחת את העובדים שלה בפוליסה ייעודית לעבודות בגובה ודואגת לביטוח צד ג'. כמו כן, חשוב לבחור בחברה שמקפידה על עמידה בזמנים. 

החברה שלנו – במרומיו, מתמחה בביצוע עבודות גובה בסנפלינג, לרבות עבודות אינסטלציה בסנפלינג בגורדי שחקים. החברה שלנו מחזיקה בכל הבטיחוחים ההכרחיים, עובדת בהתאם לכל כללי הבטיחות, מקפידה לעבוד עם ציוד מתקדם ועומדת בזמנים.

כמו כן, החברה שלנו מספקת אחריות על כל סוגי העבודות ומבצעת את העבודה בלי להשאיר לכלוך או להפריע לדיירים והאנשים שנמצאים בקרבת המבנה.

במידה שאתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות מקצועי ואמין, אתם מוזמנים לצלצל אלינו, לשלוח אלינו הודעת וואטסאפ או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן