אילו בדיקות יש לבצע עבור פרויקט נדל"ן?

שוק הנדלן בישראל במיוחד, נחשב רווחי ומשתלם. אלא, שרבים לא מודעים לכך שהתהליך לא מתחיל ונגמר בספירה של הכסף במדרגות. אלא, אנחנו מדברים על תהליך בניה ארוך ומקיף, כאשר רק בסופו נקבל את התשואה לה אנחנו מקווים. לאורך הדרך, אנחנו נדרשים לבצע בדיקות כאלו ואחרות ועל כך נסביר בהרחבה במאמר הבא.

למה חשוב לעשות בדיקות לפני ביצוע עבודה

זה לא משנה אם אתם רוצים לשפץ נכס קיים או לבנות בתא שטח יש מאין. בסופו של יום, הבדיקות הללו נועדו למלא אחר שתי מטרות. הראשונה, היא למלא אחר החוק. בסופו של יום, לא תקבלו טופס 4 אם לא יערכו במקום הבדיקות הרלוונטיות, הקבועות על פי חוק. שנית, בחינה של השטח קריטית במקרה הזה כיוון שאנחנו רוצים להבטיח כי אנחנו עושים הכל נכון.
הרי אפשר להצביע על אינספור מקרים לאורך ההסטוריה, בהן תאונות קשות הובילו לאובדן בחיי אדם.
כאשר כל שהיה צריך לעשות זה לבחון את התנאים בשטח לפני ביצוע העבודה. היום, בעידן החדש, כאשר יש לנו כל כך הרבה כלים מתקדמים לבצע בדיקות מהסוג הזה, אין שום סיבה לא לבצע אותן. כמובן, יש לבצע את הבדיקות דרך מכון בקרה מורשה. כך גם תוכלו לקבל את האישורים הדרושים לכם על פי חוק. מהצד השני, תהיו בטוחים כי הבדיקה נעשתה על הצד הטוב ביותר.

אילו סוגים של בדיקות יש לנו

אז באמת קצרה היריעה מלפרט על כל מגוון הבדיקות אותן ניתן לעשות.
אנחנו כן יכולים לחלק את העבודה של מכון בקרה לכמה קבוצות:

קבוצה ראשונה, בדיקות קרקע:

אלו בדיקות הדרושות עבור קבלת היתר בניה. במהלך הבדיקה נבחן את מצב הקרקע. נרצה להבין ממה עשויה האדמה וכיצד יש לבנות עליה. כמובן, נבחן האם ישנם מי תהום קרובים לפני השטח וכן הלאה. כאן נכללות הבדיקות המתנהלות בתא שטח עוד לפני שהתחילה הבניה.

קבוצה שניה, בדיקות הנערכות תוך כדי תהליך העבודה:

מכון בקרה לא פעם יבצע בדיקות בטון ובדיקות נוספות. כדי להבטיח כי העבודה נעשית בצורה נכונה. אגב, אם אתם רוצים להתאים את העבודה לטכניקות של בניה ירוקה, נוכל ללוות את תהליך העבודה. בדיקה מהסוג הזה אגב, נערכת גם בשלב המקדים, כלומר, לפני ביצוע העבודה בשטח וגם תוך כדי תהליך הבניה.

קבוצה שלישית, בדיקות הנערכות בנכס קיים:

אם למשל אנחנו מדברים על שיפוץ של נכס, נרצה לבדוק מה מצבו. בדרך כלל מכון בקרה יעשה כל מה שאפשר עבור בדיקות אל הרס. כלומר, מדובר על בדיקות הנעשות כדי לבדוק מה מצב המבנה אבל בלי לשבור שום דבר. כך אנחנו יכולים להבטיח כי במידה והתשתיות תקינות וכן הלאה, ניתן יהיה לבנות על גבי המבנה הקיים. למשל במקרים של שימור מבנים וכן הלאה.

העיקר זה לבחור את אנשי המקצוע המתאימים למשימה

האתגר המשמעותי ביותר זה לבחור את אנשי המקצוע המתאימים. הרי כולנו יודעים כי כל פרויקט בענף הנדלן יכול לקחת הרבה מאוד זמן. גם משום שהעבודה כוללת שיתוף פעולה עם ספקים נוספים. גם משום שאנחנו רוצים לקבל את ההיתרים הדרושים וזה יכול לקחת זמן. אבל כדי שבכל זאת נוכל לצלוח את התהליך בהצלחה, אנחנו רוצים לבחור אנשי מקצוע מעולים, מהשורה הראשונה. כאלו אשר יגיעו במהירות, יעבירו לנו נתונים מדויקים וכן הלאה.
עכשיו הזמן להתייעץ עם מכון בקרה מקצועי לצורך עבודה משותפת בשוק הנדלן.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
Call Now Button050-2132700 דילוג לתוכן