למי מתאים לעבוד בגובה?

גם אנשים שלא חוששים לבצע עבודות שונות בבית – בין אם מדובר על ניקיון הבית, גינון או קדיחה בקירות, לא יכולים לבצע כל עבודה, גם אם הם מעוניינים באתגר ובאפשרות לחסוך כספים.

בין הפעולות שלא מומלץ לבצע יש לציין עבודות בגובה, עבודות אלו כרוכות בסיכון רב וכוללות בין היתר: תיקון קירות חיצוניים, איטום קירות חיצוניים, תיקון מרזבים, ניקוי חלונות והרחקת יונים. כל הפעולות הללו ופעולות אחרות שמתבצעות בגובה יכולות להתבצע רק על ידי אנשים שעברו הכשרה מקצועית לכך, ובנוסף, עברו מבחני הסמכה בתחום.

מה לומדים המשתתפים בקורס לעבודות בגובה?

במהלך הלימודים רוכשים הלומדים את כל הידע הדרוש לשמירה על הביטחון שלהם ושל הסובבים. המשתתפים בקורס לומדים כיצד להשתמש בבמות הרמה, מנוף, אמצעי מיגון, איך לקשור חבלים ואיך לבצע פעולות הכרחיות נוספות.

במסגרת הלימודים המשתתפים מתרגלים רבות עד שהם יודעים בדיוק כיצד לבצע כל פעולה ולאחר מכן הם עוברים מבחנים מעשיים ותיאורטיים, במידה שהם עוברים אותם, הם מקבלים תעודת גולש. רק אז יכולים המשתתפים לעבוד בעבודות בגובה, וגם לאחר מכן, עליהם לחדש את הרישיון לאחר תקופה.

למי מתאים לעבוד בגובה?נוהל לעבודות סנפלינג – פתאום קם אדם בבוקר ומחליט שהוא מנקה חלונות בגובה? ממש לא

גם אדם שהוסמך לבצע עבודות סנפלינג אינו יכול להתעורר בבוקר אחד ולהחליט שהיום יש לו זמן פנוי ושהוא מתכוון לנקות את החלונות הגבוהים שבמשרדו.

כדי לבצע את העבודה יש לפעול לפי נוהל קבוע שקובע את כל ההכנות שיש לבצע לפני התחלת העבודה. מנהל הצוותים קובע אילו עובדים מוסמכים עתידים לבצע את העבודה ועליו לקבל אישורים מגורמים מוסמכים, כך שבמידה שחלילה תהיה תאונה, היא תטופל במהירות ויהיה ניתן למזער נזקים.

חשוב לציין שכדי לבצע את העבודות השונות יש להשתמש בציוד שעומד בתקן הישראלי, לעבוד עם רתמות, לרבות רתמה רזרבית, לחבוש קסדה מתאימה ולנעול נעלי עבודה. בנוסף לכך, על מנהל המיזם לדאוג לכך שאזור העבודה יחסם ויהיה מאובטח כדי למנוע נפילות.

חברת במרומיו עבודות בגובה – מבצעים עבודות בגובה בצורה מקצועית

כפי שצוין – לא כל אדם יכול לבצע עבודות בגובה, שכן מדובר על עבודות שחייבות להתבצע על ידי צוות עובדים מוסמך ובהתאם לכל הנהלים.

במידה שאתם מעוניינים בביצוע של עבודות בגובה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – חברת במרומיו עבודות בגובה. החברה שלנו מתמחה בעבודות בגובה, אנו מחזיקים ברישיון עבודות בגובה ומשתמשים אך ורק בציוד בטיחותי וחדיש.

כמו כן, עובדי החברה שלנו מנוסים ביותר, מקפידים על כל כללי הבטיחות, עוברים השתלמויות והדרכות מדי תקופה והחברה שלנו מבוטחת, לרבות צד ג'.

במידה שתזמינו את שירותינו נבצע את העבודה בצורה מקצועית, נקייה ונעמוד בזמנים שסוכמו בינינו.

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות, אתם מוזמנים לצלצל אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן