עבודות איטום בגובה סכנות, יתרונות וטיפים

מאמר זה יעסוק במגוון עבודות איטום בגובה סכנות, יתרונות וטיפים. כיצד לבחור חברה מקצועית לביצוע האיטום  ולמה יש לשים לב.

המקומות בהם נדרש איטום יכולים להיות חלונות, קירות חיצוניים של מבנה, מעטפת בניין, גגות רעפים ועוד כאשר בדרך כלל כאשר יש נזילה של מים או רטיבות הן נגרמות בשל כשל באיטום הנוכחי.

כאשר מדובר בחלונות הבעיה יכולה להיות, רווח או איטום שהתפורר בין המשקופים של החלונות לקיר עליהם הם מותקנים, או כשל באיטום מסביב או מתחת לחלון. מחסור של פתחי ניקוז במשקופים התחתונים, מה שגורם להצטברות של מים וחלחול פנימה.

חברה מקצועית לאיטום יודעת לאבחן את מקור הבעיה בין אם היא באיטום לקוי מסביב לחיבורים או קידוחים שנותרו חשופים במשקופים או ברגים לא מחוזקים או בכשל באיטום של הקיר עצמו.

עבודות איטום בגובה סכנות, יתרונות וטיפים

חלונות כיס- סיבות רבות לנזילה

כאשר מדובר בחלונות כיס יאמר מומחה עבודות איטום בגובה  יש בעיה ידועה של שיפועים הפוכים ואלה גורמים למים לחלחל פנימה במקום החוצה.

בעיה נוספת עלולה להיגרם בשל רווח בין מסגרת החלון לשמשה, מה שמאפשר למים לחלחל פנימה או איטום שלא החזיק מעמד וכבר התפורר והפרופילים של החלון אינם אטומים.

מסילת הניקוז גם היא חייבת לעבוד ואם היא לא תקינה, היא עלולה להזרים מים לאדם החלון וממנו פנימה לקירות.

לסוגים שונים של עבודות איטום בגובה סכנות, יתרונות וטיפים יש חומרים שונים המיועדים לכל סוג שונה של איטום.

עבודות איטום בגובה סכנות, יתרונות וטיפים- גגות רעפים

איטום גגות רעפים דורש מיומנות מאוד גבוהה של אנשי מקצוע העוסקים במגוון עבודות איטום בגובה סכנות יתרונות וטיפים המבינים מהו הטיפול המתאים לגגות הללו.

החומרים בהם משתמשים היום לאיטום גגות רעפים משתנים כל העת כדי להגיע לחומר האידיאלי שיוכל לפתור את הבעיה, אך לא די בכך. חשוב מאוד לעבוד מול חברה בעלת רישיון לעבודה בגובה עם מיומנות ספציפית בתיקון נזילות בגגות רעפים.

בחירת חומר האיטום ייעשה בצורה מקצועית ויש לכך חשיבות רבה הוא תמיד יהיה חייב להתאים לתשתית הגג, ומאותה משפחה של חומרים שכבר קיימים על הגג אם זה יריעות ביטומניות, חומרים אקרילים ופולימריים או מפוליאוריטן.

יתרונות של עבודה עם רישיון לעבוד בגובה

בין אם מדובר באיטום קירות חיצוניים, מעטפת של בניין, איטום חלונות, גגות או גגות רעפים, כדי שהתיקון יחזיק מעמד והבעיה תיפתר, חייבים לעבוד מול חברה מקצועית עם ידע ומיומנות.

הבחירה בין חומרי האיטום והחומרים המקשרים ביניהם היא קריטית להצלחה של האיטום בכל אזור ומקום הזקוק לאטימה.

יש שיטות מיושנות שגם עובדות היום כמו איטום גג בזפת ויש הבוחרים בשיטות חדשניות כמו למשל יריעות ביטומניות לאיטום גג.

לא פחות חשוב להבין מהם היתרונות של אנשי מקצוע המבצעים עבודות איטום בגובה סכנות, יתרונות וטיפים כדי להבין מה אפשר לדרוש מהם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן