תיקון פיצוץ צינור מים בבית

מחפשים מידע על תיקון פיצוץ בצנרת? אף אחד לא רוצה להיתקל במצב בו מתפוצץ לו צינור מים בבית, שכן הדבר יכול לגרום לאי נעימות רבה, בין אם הוא מתפוצץ בתוך הבית ובין אם הוא מתפוצץ בחצר.

מעבר לכך תיקון פיצוץ צינור מים בבית יכול להימשך זמן רב ולשבש את הפעילות היום יומית שלנו בבית כמו מקלחות, הכנת אוכל וכדומה היות ועולה הצורך לסגור את ברז המים הראשי בכדי למנוע הצפה בבית וכמובן בזבוז של מים.

מעבר לכך פיצוץ צינור מים במידה וקורה בתוך הקיר יכול לגרום לנזק רב לקירות הבית כאשר במידה ואנו גרים בבניין משותף, המים עלולים לחלחל אל השכן מתחת וליצור גם אצלו רטיבות ונזקים רבים.

לכן, במידה והתפוצץ לכם צינור מים הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא לסגור את ברז המים הראשי של הבית ורק לאחר מכן לעסוק בנושא של תיקון פיצוץ צינור מים בבית

תיקון פיצוץ צנרת מים בבית

התיקון עצמו חייב לערב כמובן אנשי מקצוע כאשר ראשית יהיה על בעל המקצוע לאתר את מקור הפיצוץ שכן במידה וזה קרה בתוך הקיר לא תמיד נוכל לדעת את המיקום המדוייק ועל כן יש להשתמש באמצעים מיוחדים שרק אינסטלטורים שמתמחים באיתור נזילות מצינור יוכלו לאתר.

לאחר מכן תתחיל מלאכת החלפת הצינור או הצנרת שהתפוצצה כאשר מה שהאינסטלטור עושה בשלב הזה הוא החלפת הרכיב התקול

החלפה מורכבת של רכיבי צנרת הבית

לא תמיד מלאכת ההחלפה של רכיבי הצנרת תהיה פשוטה, שכן קודם לכן הסברנו כי מלאכת האיתור עצמה יכולה להקשות מעט אך דבר שיכול להקשות אף יותר על המלאכה הוא תיקון פיצוץ צינור מים בבית אשר במסגרתו צריך לבצע את המלאכה בגובה.

החלפת צינור בגובה היא אינה דבר שבשגרה ויש לציין כי לא רבים מסוגלים לבצע אותו. ישנם אינסטלטורים שיש להם הכשרה לעבודה בגובה שיכולים לבצע גם תיקונים שכאלה כאשר עולה הצורך, בעיקר כאשר מדובר בצנרות שנמצאות מחוץ לבית בגובה.

מלאכת החלפת הצינור תעשה באמצעות אחת משלוש השיטות הבאות כאשר האחת היא סולם אך היא מעט מוגבלת לבתים עם קומה אחת או שתיים, באמצעות פיגומים שגם היא מעט מגבילה היות ולא נקים פיגומים סביב הבית בשביל חצי יום עבודה או באמצעות שיטת הסנפלינג שבאמצעותה יהיה רתום העובד לגג המבנה ויגלוש במורד הקיר עד הנקודה בה יש לבצע את החילוף של הצינור.

אנחנו בחברת במרומיו עבודות בגובה מתמחים בכל הנושא של עבודות בגובה בדגש על עבודות אינסטלציה כמו תיקון פיצוץ צינור מים בבית.

הנסיון שצברנו במרוצת השנים בעבודות האינסטלציה השונות כמו גם בעבודות בגובה באמצעות סנפלינג יסייעו לנו לאתר ולהחליף את הצינור התקול בצנרת שלכם בצורה מקצועית ואיכותית לשביעות רצונכם תוך מתן שירות איכותי ואדיב.

יש לכם שאלות נוספות בנוגע לתיקון פיצוץ בצנרת? צרו איתנו קשר עכשיו!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן