איך בוחרים קבלן איטום?

איך בוחרים קבלן איטום?

נזילות בבית עשויות לגרום לבעיות קשות במבנה, לפגוע בביטחונו וביציבותו וכתוצאה מכך – לסכן את הדיירים ואת האנשים שנמצאים בסביבתו. בנוסף, עשויות הנזילות לאפשר התפתחות של עובש וחיידקים אשר מזיקים לבריאותם של הדיירים. הנזילות עשויות להצביע על איטום שנעשה באופן לקוי או על איטום שיש לחדשו ואיטום לקוי גורם לפגיעה בבידוד של המבנה ולירידה בערכו של הנכס. 

במקרים בהם האיטום נעשה באופן לקוי או במקרים בהם המבנה התיישן והאיטום כבר אינו חזק כפי שהיה, יש להזמין קבלן איטום מקצועי ובעל ניסיון, אשר יגיע אל המקום, יבחן את הליקויים ויבצע את עבודת האיטום בצורה נכונה. חשוב מאוד להזמין את קבלן האיטום בהקדם כדי למנוע סיכונים ולמזער את הנזקים. 

איך ניתן לדעת שמדובר על קבלן איטום מקצועי? דגשים חשובים לבחירה בקבלן איטום

קבלן איטום מקצועי יוכל לבצע מגוון נרחב של עבודות, ביניהן: תיקון נזילות, חידוש גגות, איטום קירות, איטום חלונות בגובה ואיטום קירות בבתים משותפים. 

כדי לבחור בקבלן האיטום המתאים יש לוודא שהוא יודע כיצד לבצע את העבודה הדרושה ושהוא מנוסה בתחום זה. 

כמו כן, יש לוודא שהקבלן מחזיק בכל האישורים הנחוצים ובכל ההיתרים הדרושים לצורך ביצוע עבודות איטום, וכמובן – שהוא מחזיק ברישיון המתאים. 

בנוסף, חשוב לבחור בקבלן שמספק אחריות על העבודות ודואג לכך שסעיפי האחריות, משך האחריות וחתימתו יופיעו במסמך או תעודה אותה הוא נותן ללקוח.

מעבר לכך, יש לוודא שהקבלן משתמש בציוד איכותי ובחומרים שעומדים בתו התקן ושהקבלן עצמו עובד בהתאם לתקן, כך שהעבודה מתבצעת בצורה מקצועית, בטוחה ויעילה. 

קבלן איטום מקצועי יקפיד לבצע את העבודה בהתאם לשלבים, הכוללים בין היתר גם עבודת הכנה לאיטום ועריכת בדיקות שונות לפני התחלת העבודה.

חברת במרומיו – לביצוע עבודות איטום בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג

אם האיטום בביתכם לקוי או שכבר עברה תקופה ארוכה מאז שהוא בוצע ויש לחדשו, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו, חברת במרומיו, אשר מתמחה בעבודות בגובה. בין מגוון השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו ניתן לכלול ביצוע עבודות איטום שונות, כמו למשל: איטום ושיקום קירות חיצוניים, איטום חלונות בגובה, איטום גגות ואיטום בסילר. 

עבודותינו מתבצעות באמצעות שיטת הסנפלינג, אשר מאפשרת עבודה מדויקת, בטוחה, נוחה ואף חיסכון כספי ואנו משתמשים בציוד איכותי ובטוח. צוות העובדים שלנו הינו מנוסה וותיק ואנו מקפידים על עבודה בהתאם לכל כללי הבטיחות ונהלי העבודה. חשוב לנו לציין שכל העובדים שלנו מבוטחים בפוליסת ביטוח לעבודות בגובה ושאנו מחזיקים בביטוח צד ג'.

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות מקצועי ואמין, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, או לשלוח לנו הודעת וואטסאפ. כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

נשמח לעמוד לשירותכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן