ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג

ניקוי חלונות באמצעות סנפלינג

הבניינים הגבוהים הנבנים בכל רחבי הארץ הם אתגר גדול עבורנו. הצוותים המנוסים שלנו מבצעים לאורך שנים רבות פרויקטים של ניקוי חלונות בסנפלינג בבנייני מגורים ובבנייני משרדים הפזורים בכל הארץ.

לכל מיזם מסוג זה יש להיערך כראוי מבעוד מועד. אנו מתאמים את תאריך ההגעה עם הנהלת הבניין ודואגים שיהיה במקום כל הציוד הנדרש לביצוע כל הפעולות.

לאור המסוכנות של פעולות הסנפלינג, אנו מחזיקים בכל הרישיונות ובכל הביטוחים הנדרשים כדי לבצע את הפעולה באופן אחראי וחוקי.

בהתאם לגודלו של המבנה אנו מתכננים את אופן הביצוע של המיזם, לאורך כמה ימים, מהו מספר העובדים הנחוצים בו, כמות חומרי הניקוי, ערכות האבטחה ועוד. כל האביזרים וכלי העבודה מוכנים מראש כדי לא לעכב את מהלך העבודה התקין.

אופן פעולת ניקוי החלונות בגובה

הדרך היחידה לנקות את החלונות הרבים לאורכו ולרוחבו של המבנה היא באמצעות סנפלינג. העובדים המומחים שלנו שעברו הכשרה בתחום זה הם בעלי יכולת לבצע את הפרויקטים הללו. כל אחד מהם מחזיק בכיסו תעודת גולש תקפה, המאפשרת לו לגלוש בהתאם לחוקים שלמד בקורס המקצועי.

ברוב המקרים מדובר במבנים עתירי חלונות ולכן מבצעים את העבודה במקביל כמה מהעובדים שלנו כאשר כל אחד מהם אחראי על נקודת אורך מסוימת והוא מבצע בה את ניקיון החלונות מהקומה העליונה ועד הלובי בכניסה לבניין.

כל אחד מהם מאבטח את עצמו באמצעות החבלים התקניים מצד אחד ובאמצעות נקודת העגינה המאסיבית הממוקמת על הגג מצד שני. רק לאחר שהמנהל שלנו במקום בדק את החיבורים של כל אחד מהעובדים, הם מקבלים אישור לרדת כלפי מטה ולהיעצר מול החלונות של הקומה העליונה.

קיימות שתי שיטות עבודה בגובה. האחת, כשהעובדים יושבים על כיסא שהוא מעין נדנדה וזזים אתו מחלון לחלון בהתאם להתקדמות. בסמוך לכיסא מונחים כלי העבודה וכלי הניקוי וכך העובד מנקה באופן מקצועי את החול, האבק, שאריות של פסולת ועוד. כל מיקום בו קיים לכלוך קשה כמו צואה של ציפורים, הם מבצעים ניקיון בעזרת חומרים חזקים יותר כדי שהחלון יהיה נקי ומבריק בכל גודלו.

דרך נוספת היא הצבה של במה יציבה המחוברת גם היא לנקודת העגינה על הגג. על הבמה מונחים באופן מסודר ונוח לשימוש כל חומרי הניקוי וכלי העבודה. העובדים הרתומים עומדים על הבמה וכל אחד מהם מבצע את חלקו בעבודת ניקוי החלונות. בתום העבודה על חלון ספציפי הם נעים על הבמה לחלון הבא. בדרך זו הם יורדים מקומה לקומה בהתאם להספק שלהם ומסיימים תוך כמה ימים לנקות את כל החלונות בבניין בהתאם לגודלו.

לאור המורכבות הרבה של הליך הסנפלינג, אי אפשר לבצע פרויקט מסוג זה לעיתים תכופות. לכן כשמבצעים ניקוי של החלונות מקפידים על ניקיונה המוחלט של כל נקודה ונקודה על פני החלון.

רואים את הנוף דרך החלון

היתרון הגדול הוא שדיירי הבניין יכולים לאחר הניקיון המאסיבי לראות את הנוף מבעד לחלון. אין זה משנה אם מדובר בנוף אורבני או בפארק המוקם ליד הבניין, הנראות הברורה לעומת הנראות המטושטשת שנראתה כשהחלון היה מלוכלך, יוצרת הבדל דרסטי גם בהרגשה האישית של כל אחד מהדיירים.

הסיפוק המקצועי שלנו עקב המהפך בנראותם של כל החלונות בכל בנין גבוה, הוא זה שמדרבן אותנו לבצע כל פרויקט, לסיים אותו בהצלחה ולהמשיך ללקוח המרוצה הבא.

נשמח לצרף גם אתכם לחוג הלקוחות הנאמנים שלנו אשר מזמינים אותנו בכל כמה חודשים לטפל שוב בניקיון החלונות במבנים הגבוהים.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן