10 טיפים לניקוי חלונות כמו מקצוען

צוות במרומיו מבצעים ניקוי חלונות מקצועי בגובה, מציעים מגוון שירותים מקצועיים בתחום עבודה בגובה – צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת!

צוותי עבודה בגובה של במרומיו חייבים להיות מקצוענים, לא רק בעבודה בגובה אלא גם בתחום המקצועי שבו הם עובדים, כמו למשל ניקוי חלונות.

אז כדי שיהיה גם לכם מבריק וצלול כל בוקר כשאתם מסתכלים החוצה מהחלון – קבלו מאיתנו כמה טיפים שעוזרים גם לנו להיות מומחים לניקוי חלונות.

1. איך לנקות חלונות גבוהים?

המומחיות שלנו מתחלקת לשניים (לפי דרישת החוק בישראל…):

  • אנחנו חייבים להיות מומחים לניקוי חלונות כדי לתת שירותי ניקיון חלונות
  • אנחנו חייבים להיות מקצוענים בתחום העבודה בגובה, לפי המתחייב בחוק הישראלי, אבל בעיקר כדי לשמור על הבטיחות של עצמנו, של הלקוחות שלנו, של הרכוש ושל הסביבה. לכן אנחנו ממליצים גם לכם – אם יש לכם חלונות גבוהים ממש, תשאירו את העבודה למקצוענים. אם אתם מחליטים לעשות את זה בעצמכם, ודאו שיש לכם סולם תקין, כלים וחומרים נוחים לניקוי ומישהו ששומר עליכם מהקרקע.

טיפים לניקוי חלונות כמו מקצוען

2. ניקוי כתמים קשים מהחלון

רוצים להסיר מדבקה מהחלון או לכלוך אחר שמסרב לרדת? השתמשו בסכין גירוד מקצועית.

3. שש פעמים בשנה

הקפידו לנקות את החלונות בבית (ובכל מקום אחר) לפחות 6 פעמים בשנה, כדי למנוע הצטברות אבנית וסימני צריבה בגלל גשם, אבק ולכלוך.

4. ספוג הפלא

עושה עבודה מעולה בהסרת כתמים עקשניים שקשה להוריד עם נייר סופג. הוא גם עדיף על מוצרים אחרים כמו נייר עיתון, שיכול לעשות שריטות על החלון.

5. ניקוי יסודי של החלון

אם אתם עושים ניקוי תקופתי ורוצים חלון מבריק ללא רבב, נגבו היטב את החלון עם מטלית מיקרופייבר ספוגה במים עם סבון כלים. לאחר מכן נגבו את שאריות המים עם מגב קטן (זה שיש לכם במטבח על השיש) ורק לבסוף יבשו את הטיפות הנותרות עם נייר סופג.

6. בלי סימני ניגוב

כדי למנוע סימני ניגוב, הקפידו לשטוף היטב את החלון מכל הלכלוך, להשתמש רק במטליות נקיות ולייבש את החלון היטב עם נייר סופג אחרי הניקוי.

7. לא לשכוח את המסילות

מסילות החלון זקוקות לניקוי תקופתי לקבלת מראה מצוחצח ואסתטי. ניתן לשאוב אותן או לשטוף עם לחץ מים חזק. 

8. לנקות גם את התריסים

תריסים דורשים קצת יותר עבודה. למשל אם יש לכם תריס גלילה ואתם רוצים אותו מצוחצח, תצטרכו לפרק אותו, לנקות ואז להחזיר. 

9. ניקוי עם חומרים מיוחדים לחלון

בניגוד למה שמקובל לחשוב, ניתן לנקות את החלון ביסודיות דווקא עם סבון כלים ומים. לניקוי קליל של אבק בעיקר, כדאי להשתמש בשפריצר עם הנוזל הכחול ולעבור על זה עם נייר סופג. 

10. להזמין ניקוי חלונות מקצועי!

מנקי חלונות מקצועיים יודעים בדיוק איך לטפל לכם בחלון ולהשאיר אותו מבריק להרבה מאוד זמן. הם גם חוסכים לכם הרבה זמן ומאמץ ולכן הטיפ האחרון שלנו הוא – צרו איתנו קשר! נשמח להגיע לנקות לכם את החלונות 😉

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן