התקנת תריסים חשמליים בגובה

כמו כל עבודה שמתבצעת בגובה רב, גם התקנה של התקנת תריסים חשמליים בגובה דורשת מומחיות, ידע וניסיון של שנים. בכתבה זו נעמוד על כמה פרמטרים שכדאי לשים לב אליהם לפני, בזמן ואחרי ביצוע ההתקנה של התריסים החשמליים.

מה חשוב לדעת לפני התקנת תריסים חשמליים בגובה?

התקנה של תריסים חשמליים בחלונות גבוהים היא ללא ספק דרך נהדרת ליהנות מצל גם כאשר אתם גרים בגורד שחקים, יחד עם זאת יש כמה אספקטים שכדאי לקחת בחשבון: סוג ההתקנה המתאימה, הניסיון של המתקין בעבודות בגובה, שימוש בכלים הנדסיים (כגון פיגומים נייחים) ושימוש בחומרים המתאימים לצורך ההתקנה.

מדוע חשוב לשים לב לחומרים שאיתם תתבצע ההתקנה?

מכיוון שחלונות גבוהים יהיו חשופים לקרני שמש בעצימות גבוהה יותר, הם יצטרכו לעמוד באתגרים של ממש לאורך השנים. לכן, חשוב לבחור בחומרים אשר יש להם יכולת בידוד ברמה גבוהה ואשר יכולים לשאת משקל של תריסים חשמליים כבדים.
כמו כן, גם היכולת של החומרים להתמודד עם הרטיבות והגשים הישיר הוא עניין שכדאי לקחת בחשבון לפני ביצוע ההתקנה.

מהו הניסיון של המתקין בתחום העבודה בגובה רב?

התקנת תריסים חשמליים בגובה דורשת ידע וניסיון בעבודה בגובה רב לצד היכרות עם עולם התריסים. לפיכך, חשוב לבחור במתקינים אשר כבר עסקו בכך בעבר ויש להם את המומחיות הנדרשת כגון תריסי עמית או כאלו אשר מוכרים בענף.
אנשים אשר אינם באים מהעולמות האלו יתקשו להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולכן מומלץ ללכת על בטוח ולא להתפשר על איכות המתקינים.

אילו דברים חשובים בזמן ההתקנה?

חשוב שבזמן ההתקנה העבודה תתבצע על פי הנהלים של חברה לעבודה בגובה לצד תוכנית העבודה אשר הוכנה מראש.
כדאי לוודא שכל הצוות אשר עוסק בהתקנה של התריסים בגובה רב יעשה זאת תוך שהוא ממוגן באופן מלא ועל פי כל הפרוטוקולים הנדרשים. בנוסף, חשוב שהתריסים יגיעו אל המתקינים באופן אשר ניתן יהיה להרכיב אותם כבר על המקום, מבלי לבזבז זמן יקר של עבודה בשחקים.

ומהם הנקודות שכדאי לתת עליהם את הדעת לאחר ההתקנה?

כמו כל עבודה בגובה רב חשוב לעשות תהליך קצר של אבטחת איכות. יש לוודא שכל הברגים הותקנו כהלכה, שברמה האסתטית העבודה תואמת את הלוק של הבניין מבחוץ ושהתריסים יציבים וחזקים. כמו כן, חשוב לבדוק שהתריסים החשמליים עובדים (נפתחים ונסגרים כהלכה) וכי יש אינדיקציה שהזרם החשמלי מגיע באופן טוב אל התריסים.

לסיכום, התקנה של תריסים חשמליים על חלונות גבוהים מחייבת התמקצעות בנושא ולכן חשוב לבחור אנשי מקצוע שתחום העבודות בגובה מוכר להם. חשוב לוודא כי יש תוכנית עבודה מסודרת מראש, שהיא מתבצעת באופן איכותי ושיש בקרת איכות – גם לאחר תום ההתקנה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן