התזת סילר על בניינים לצרכי איטום – מי רשאי לבצע את העבודה?

איטום קירות חיצוניים של הבניין באמצעות סילר ניתן לביצוע על ידי בעלי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה בתחום בלבד. יחד עם זאת, בעלי מקצוע בתחום האיטום, מנוסים ומקצועיים ככל שיהיו, אינם מורשים לבצע עבודות איטום (שמעתם נכון) אם אין להם הכשרה מתאימה לעבודה בגובה.

אז איך בכל זאת מוצאים בעלי מקצוע, שיש להם הכשרה מתאימה גם לעבודה בגובה וגם לביצוע איטום מקצועי של קירות בניין בהתזת סילר?

מתי משתמשים בהתזת סילר לאיטום בניינים?

התזת סילר מסוגלת לאטום באופן יעיל אזורים זעירים שיש בהם בעיית איטום אך אינה מתאימה לאיטום של שטחים גדולים יותר. לכן התזת סילר נעשית לרוב אחרי פעולת איטום כללית של קירות חיצוניים, כדי להשלים את האיטום ולבצע אותו ביסודיות.

התזת סילר על בניינים לצרכי איטום - מי רשאי לבצע את העבודה?

התזת סילר לאיטום בניין בסנפלינג

התזת סילר על קירות חיצוניים של בניין היא לפעמים חיונית, כדי לשמור על התשתיות ועל השכבות השונות במבנה. יחד עם זאת, היא עשויה להיות פעולה מורכבת במיוחד, כאשר יש צורך להגיע לגובה רב לצורך העבודה, או כאשר יש צורך ביכולת תמרון גדולה, בין מרפסות הבניין למשל, או בין אזורים שונים בבניין, כאשר אין צורך לבצע איטום לכל החלק החיצוני של המבנה.

משום כך, במקרים שונים, מומלץ לבצע איטום קירות חיצוניים של בניין עם סילר בהתזה – על ידי עובדי סנפלינג.

עובדים אלה הם בעלי הכשרה מיוחדת לעבודה בגובה, עם דגש על סנפלינג, בתוספת הכשרה מיוחדת לביצוע עבודות איטום – בכלל זה גם התזת סילר.

לעובדים אלה יש ביטוח מתאים, רישיון מיוחד ויכולות תמרון גבוהות, המאפשרות להם לבצע את העבודה ברמה גבוהה של מיומנות ומקצועיות, לצד רמה גבוהה של בטיחות.

איך לבחור קבלן לביצוע התזת סילר על בניין לצורך איטום?

כאשר מבקשים הצעות מחיר לביצוע עבודת התזת סילר על בניין גבוה, חשוב לבדוק כמה פרמטרים, שיבטיחו לכם עבודה איכותית ובטיחותית:

  • כל העובדים מחזיקים רישיון עבודה בגובה
  • כל העובדים עברו הכשרה מתאימה לביצוע עבודות איטום עם סילר בהתזה
  • החברה מקפידה לבטח את העובדים ואת העבודה
  • החברה מקפידה על יישום כללי בטיחות, כפי שמופיעים בתקנים השונים
  • חברה בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתחום עבודות איטום בגובה
  • חברה שמקפידה על ציוד איכותי, תקני, תקין ובטוח לשימוש
  • חברה שמציעה אחריות ארוכת טווח על ביצוע העבודות
  • הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, תקניים ועמידים לטווח ארוך

לסיכום, כמו כל עבודה בגובה, גם התזת סילר צריכה להתבצע על ידי עובדים בעלי רישוי מתאים לעבודה בגובה, שעברו הכשרה מתאימה לעבודה בגובה, אך גם לסוג הספציפי של עבודה הנדרש מהם.

אנחנו בחברת במרומיו עבודות גובה מציעים מגוון רחב של עבודות גובה, כולל התזת סילר, על ידי צוות עובדים מיומן, בעל הכשרה מתאימה, מקצועי ואיכותי. רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? דברו איתנו!

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן