התקנת מרזבים בעיר בת ים

התקנת מרזבים בעיר בת ים

"במרומיו – עבודות בגובה", שמחים להציע גם לכם התקנת מרזבים בבת ים! זמן ההתקנה המומלץ ביותר הוא עונת הסתיו – רגע לפני שהגשם מתחיל לשטוף את חצר הבית שלכם. עם זאת, אנו מציעים את שירותי ההתקנה שלנו לאורך כל ימות השנה, גם בשיאו של החורף. לפניכם, מידע כללי אודות מרזבים, טיפים לתחזוק ובעיקר – למה צריכים מרזב?

ההמלצה שלנו: מרזב מפח מגולוון

ניתן להתקין אצלכם מרזבים מסוגים שונים – פלסטיק, נחושת, אלומיניום וגם פח מגולוון. כל מרזב מאופיין בתכונות שונות, וכך יש לו גם יתרונות וחסרונות הספציפיים רק לו. ההמלצה שלנו היא לבחור בהתקנת המרזב מהפח המגולוון. מדוע?

כשבוחרים במרזבים מחומרים פחות עמידים, נדרשת עבודת תחזוקה נרחבת, תיקונים שונים ולעתים גם החלפת מרזב זמן קצר לאחר ההתקנה. במקרה של פח מגולוון, מדובר על איכות חיים יוצאת מן הכלל – זאת הודות לעמידות החומר. מהם היתרונות של הפח המגולוון?

  • הוא עמיד ויכול לשרת אתכם לאורך שנים
  • ניתן לצבוע אותו וכך להתאים אותו לעיצוב הבית

התקנת מרזבים בעיר בת ים

למה צריך בכלל מרזב בבית?

לאיש אין שליטה על כמויות הגשמים שירדו בכל חורף, ובעיקר על עוצמת הגשמים. כשם שמים יכולים להיות ברכה, הם גם יכולים לעשות נזק של ממש בבית שלכם. תפקידו של המרזב הוא לנקז את המים שעל הגג בצורה מבוקרת ומתוכננת מראש – כך שלא ייווצרו נזקים שונים. במידה ולא מותקן אצלכם מרזב, אילו נזקים צפויים?

  • נזק אסתטי לבית – מים שלא מנוקזים על ידי המרזב סוללים את דרכם בצורה עצמאית, כזו שגם יכולה לפגוע בחזות קירות הבית. (אם גם לכם יצא לראות כתמי בוץ על בתים, דעו כי זוהי הסיבה).
  • בנוסף, מים שיורדים בעוצמה ומפונים מהגג ללא מרזב, גם יכולים לפגוע בשתילים, עציצים ובנראות הכללית של הגינה שלכם.
  • והכי חשוב – מים שיושבים על הגג שלכם ממושכות מאחר ולא מותקן מרזב, יכולים ליצור רטיבות וחדירה של מים אל תוך הבית שלכם.

התקלה השכיחה ביותר במרזב – סתימה

התקלה השכיחה ביותר היא סתימה במרזב. סתימות אלו נוצרות בעקבות הצטברות של עלים, בוץ ועצמים אחרים בתוך פתח המרזב. לכן, אנו ממליצים מראש על שילוב רשת בפתח המרזב – כך שהמים יוכלו להתפנות, אך עצמים זרים לא יוכלו להיכנס.

במקרה של סתימה, מומלץ לפתוח אותה עם איש מקצוע המתמחה גם בשירות של התקנת מרזבים בבת ים. כך, יהיה ניתן להבטיח כי לא ייגרם נזק למרזב (בעיקר אם הוא עשוי מחומר לא עמיד במיוחד).

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
050-2132700 דילוג לתוכן